Zwanger

hey dames,


lang geleden maar ook veel meegmaakt en nu gaat het ons eindelijk goed. alle kindjes gezond, ons eigen huis, mijn man een nieuwe goede betaalde job en ik mylene consulente. boven op deze goede dingen bleek ik vandaag nog eens zwanger te zijn van ons 6de spruitje. ik sommige al denken het 6de !!!!!!!!!!!!!!! jaja het 6de. ik heb altijd gezegt voor mijn 30 ste wil ik al mijn kindjes en volla ik heb geluk om nog een wondertje op de wereld te zetten. het is bij ons een leuke bende zeker en vast. soms zeker iets te druk maar ooooo wat geniet ik zo van mijn kinderen en mijn man. ik hou me al vast voor al de negatieve reacties. en dan de vraag die ik vroeger ook kreeg : zijn die van de zelfste man? hihi jaja wij zijn dit jaar 11 jaar samen. 


dat was het even voor vandaag :-)


xxx

485 x gelezen, 0

reacties (0)


  • LargeFamily

    Gefeliciteerd! Hier zwanger can onze 6e wonder

  • happyfamily!

    Heerlijk meid. Ik had er al 7 kunnen hebben,maar helaas zijn er 3 zwangerschappen uitgelopen in een miskraam. Trek je vooral niets aan van wat iedereen zegt. Het is jullie leven,geniet ervan en hopelijk mag je een goede zwangerschap hebben en een mooi kindje op de wereld zetten. Xx

  • mamawendy6

    Proficiat. Zo snel was ik niet, mijn 7de werd geboren op mijn 38ste. Ze zijn allemaal van dezelfde papa en we zijn nu 21j samen. Laat ze maar lullen, niks van aantrekken (kreeg die vragen trouwens ook dikwijls).

  • wonder7

    proficiat ! Ik had ook zes kids voor mijn 30 ste ! En toen aan 34 jaar begon het te kriebelen voor een 'nakomertje' dus op 34 jaar is nummer 7 er gekomen. Gezin kompleet ! De natuur heeft er anders over beslist , nummer 8 op komst ! ( niet gepland, maar wel gewenst) dus op de valreep nog net 38 voor ons 8 ste kindje geboren word! Veel succes en een fijne zwangerschap !

  • wills

    Heerlijk! Hier zwanger van de 5 e ben wel ' al' 32 haha.... en alles van the only one. Vorige maand 12, 5 jr getrouwd en al 18 jaar samen. S6 met je zwangerschap.

  • 5kiddies

    zeker onbeschofte vragen..en ook al waren ze niet van dezelfde vader so what? ik heb 4 kinderen ook niet van een vader..

  • 5kiddies

    Gefeliciteerd

  • mama van kindjes Br.

    Ooooohhh zo tof Proficiat.

  • thea26

    Gefeliciteerd hier zwanger van 4 en 5

  • ons-mupke

    Gefeliciteerd. .prachtig zo'n lekker groot gezin!